top of page

ВЕДЕМО ПІДГОТОВКУ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ

        Миколаївський центр підготовки плавскладу був створений 14 лютого 2005 з метою підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації командного і рядового плавскладу, що працює на українських та іноземних морських і річкових суднах.

     Сьогодні центр проводить підготовку і навчання моряків по 36 напрямам, відповідним вимогам ПДНВ. Здійснює навчання плавскладу, що працює на внутрішніх водних шляхах, судноводіїв малих / маломірних суден. Готує кваліфікованих робітників по робітничим професіям. Так само центр проводить курсову підготовку зварників для роботи в морі і на березі.

1 стр. 3 слева направо.jpg
44. Тренажер навигац. мостика.jpg

   Тренажерна та навчальна підготовка моряків і фахівців водного транспорту проводиться в оснащених сучасними засобами навчання кабінетах - тренажерах, спеціалізованих кабінетах, лабораторіях і тренажерних комплексах.

   Навчально-лабораторна і тренажерна бази для організації навчального процесу при підготовці моряків і фахівців водного транспорту відповідають вимогам Міжнародної морської організації (ІМО), Міжнародної Конвенції ПДНВ 78/95 з поправками і національним вимогам.

          Програми підготовки на курсах для моряків розроблені відповідно до рекомендацій типових модельних курсів ІМО і міжнародних стандартів та затверджено в установленому порядку.

     Викладацький склад та інструктори Миколаївського центру підготовки плавскладу мають великий практичний досвід роботи на суднах морського і річкового флоту та пройшли спеціалізовану підготовку інструкторів морських тренажерних центрів.

     Для забезпечення якості підготовки в МЦПП введена система управління якістю яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001: 2015 і ISO 9001: 2015 і сертифікована Регістром судноплавства України і Бюро Верітас Сертифікейшн Україна.

11.jpg
обучение сварщиков ESAB.JPG

      Практичні заняття по курсовій підготовці зварників проходять в спеціально обладнаній майстерні на сучасному обладнанні під керівництвом інструктора, який пройшов стажування в ЄС. По завершенню підготовки проходить атестація для отримання сертифікату про проходження курсової підготовки за методами зварювання: MIG / MAG, TIG або MMA.

     Центр має підрозділ в м. Запорожжя: Відокремлений підрозділ ТОВ "МЦПП" в м. Запорожжя. Підрозділ працює з 2020 року і займається підготовкою судноводіїв малих / маломірних суден.  

изображение_viber_2020-07-17_12-30-27.jp
bottom of page