top of page
LogoUA_1.png

МИКОЛАЇВСЬКИЙ

ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПЛАВСКЛАДУ

Новини

Продовжено термін дії кваліфікаційних документів моряків

Міністерство інфраструктури України продовжує вживати заходи, спрямовані на захист інтересів українських моряків в умовах пандемії. Це актуально для українських моряків, які наразі перебувають у рейсі або на березі, і термін дії документів у яких завершився в період з березня 2020 року або...

19 серпня 2021

Міжнародний форум «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» -2021

                З 31 серпня по 2 вересня 2021 «Миколаївський центр підготовки плавскладу» взяв участь у 8-му Міжнародному форумі з освіти, підготовки та працевлаштування моряків (International Forum on Seafarers 'Education, Training and Crewing - ЕТС), який проходив у пасажирському комплексі Одеського морського торгового порту.

               Форум ЕТС-2021 об’єднав виставку і конференцію, у яких прийняли  участь представники провідних міжнародних морських організацій, судноплавних та крюїнгових компаній, морські навчальні заклади, центри підготовки моряків, банки та страхові компанії, медичні центри та інші організації, пов’язані з підготовкою і працевлаштуванням моряків.

               Програма конференції включала доповіді та панельні дискусії з питань проблем глобального судноплавства і його кадрового забезпечення, сучасних технологій на морському флоті, стандартів морської освіти, забезпечення ефективності освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19.

© 2022 МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПЛАВСКЛАДУ

bottom of page