LogoUA_1.png

НИКОЛАЕВСКИЙ

ЦЕНТР ПОДГОТОВКИ ПЛАВСОСТАВА

Новости

Продлен срок действия квалификационных документов моряков

Министерство инфраструктуры Украины продолжает принимать меры, направленные на защиту интересов украинских моряков в условиях пандемии. Это актуально для украинских моряков, которые сейчас находятся в рейсе или на берегу, и срок действия документов в которых завершился в период с марта 2020 или...

19 августа 2021

Международный форум «Образование, подготовка и трудоустройство моряков» -2021

                 С 31 августа по 2 сентября 2021 «Николаевский центр подготовки плавсостава» принял участие в 8-м Международном форуме по образованию, подготовке и трудоустройстве моряков (International Forum on Seafarers 'Education, Training and Crewing - ЕТС), который проходил в пассажирском комплексе Одесского морского торгового порта.

               Форум ЕТС-2021 объединил выставку и конференцию, в которых приняли участие представители ведущих международных морских организаций, судоходных и крюинговых компаний, морские учебные заведения, центры подготовки моряков, банки и страховые компании, медицинские центры и другие организации, связанные с подготовкой и трудоустройством моряков.

               Программа конференции включала доклады и панельные дискуссии по проблемам глобального судоходства и его кадрового обеспечения, современных технологий на морском флоте, стандартов морского образования, обеспечения эффективности образования, практической подготовки и трудоустройства моряков в условиях распространения коронавирусной инфекции COVID-19.

Відкриті ще одні курси з перепідготовки військовослужбовців за програмою НАТО-Україна

          У рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців за допомогою платформи ZOOM відбулася онлайн-церемонія закриття курсів професійного навчання на базі Чернігівського центру підготовки плавскладу для 29 військовослужбовців за напрямом підготовки «Менеджмент перевезень та логістика».

         Церемонію закриття регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців відкрив Крістофер Штаудт – менеджер програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців. У заході взяли участь: Сергій Вербицький – керівник експертної групи оборонно-безпекової взаємодії з НАТО Урядового офісу координації Європейської та Євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України; Олександра Огороднікова – виконавчий керівник програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців; Костянтин Татаркін – радник Міністра у справах ветеранів України; Сергій Болдирев - директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації; Володимир Лукічов – Голова ГО "Ліга офіцерів".

          З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх професійних військовослужбовців та таких, які невдовзі залишать лави Збройних сил України та прагнуть підвищити свої шанси під час працевлаштування в цивільній сфері. Мета Програми – допомогти Україні в питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців. Окрім перенавчання на цивільні спеціальності осіб, звільнених з лав Збройних сил України, Програма включає й надання допомоги військовослужбовцям у їх профорієнтації та пошуку роботи.

         Сьогодні Програма надає можливість пройти підготовку за такими напрямами: менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та інші. Курси проходять на базі відомих українських навчальних закладів та тренінгових інституцій, а навчальний процес забезпечують досвідчені викладачі.

         

          Програма охоплює такі категорії військовослужбовців:

-військовослужбовці, заплановані до звільнення протягом року від дати початку курсу;

-військовослужбовці, що залишили лави ЗСУ упродовж 3 років до початку курсу.

 

          З 2015 року у відповідь на кризову ситуацію на Сході України Програма НАТО з соціальної адаптації військовослужбовців розширила критерії прийняття слухачів, включивши професійних військовослужбовців, що вийшли з лав Збройних сил України впродовж останніх 10 років від дати початку курсу, стали учасниками АТО/ООС та заплановані до звільнення протягом року від дати початку курсу.

За час роботи цієї Програми курси проходили в 65-ти містах та селищах України, більше 11 000 колишніх військовослужбовців пройшли навчання, 80 % випускників курсів успішно працевлаштувалися за отриманими спеціальностями.

фото_1 НАТО .jpg

© 2021 НИКОЛАЕВСКИЙ ЦЕНТР ПОДГОТОВКИ ПЛАВСОСТАВА